08 Травня, 2024 р., 10:55
На присадибних ділянках в повному обсязі проводяться активні роботи з вирощування городніх рослин. Частина цих робіт пов'язана із використанням засобів захисту рослин для боротьби із шкідниками, хворобами та бур'янами.
07 Травня, 2024 р., 09:47
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.
06 Травня, 2024 р., 11:20
Раді оголосити старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»
06 Травня, 2024 р., 08:45
Шановні громадяни!
02 Травня, 2024 р., 11:16
Напередодні Великодніх свят нагадуємо про основні правила запобігання кишкових інфекцій та харчових отруєнь:
02 Травня, 2024 р., 11:15
Туберкульоз великої рогатої худоби й інших тварин завдає значні економічні збитки сільському господарству й становить суттєву загрозу здоров’ю людей.
02 Травня, 2024 р., 08:46
Сказ- це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким ушкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча.
01 Травня, 2024 р., 08:35
Команда шеф-кухаря та ідеолога проекту «Cult Food» Євгена Клопотенка презентувала оновлений збірник рекомендованих рецептур для харчування дітей у закладах освіти, розроблений на підтримку Стратегії реформи системи шкільного харчування, яка реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.