26 Лютого, 2024 р., 15:42
Сказ та його профілактика.
23 Лютого, 2024 р., 15:23
23 лютого на черговій 50 сесії обласної Ради депутати проголосували за низку рішень, направлених на допомогу Збройним Силам України та підтримку військових.
14 Лютого, 2024 р., 09:00

29 Січня, 2024 р., 10:16
Вячеслав Соколовий провів позачергову 49 сесію Вінницької обласної Ради. Депутати ухвалили рішення «Про конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році». Пріоритети конкурсу – всебічна підтримка Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, облаштування укриттів, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з військовою агресією, забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для відновлення і реабілітації військовослужбовців та цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій.
25 Січня, 2024 р., 08:36
Ви роботодавець, який бере на роботу ВПО? Не втрачайте можливості отримати компенсацію витрат на оплату праці!
18 Січня, 2024 р., 13:22
В жовтні 2023 року Кабінетом Міністрів України було затверджено план з впровадження Стратегії реформування шкільного харчування. Відповідно до Стратегії фахівці Держпродспоживслужби, з метою удосконаленню знань осіб  залучених до організації харчування в закладах освіти, доводять дану інформацію до відома та використання в роботі.
09 Січня, 2024 р., 08:18
Рішенням Кабміну збільшили строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.