40 сесія 8 скликання

Про розгляд клопотання дирекції Хоменківського закладу дошкільної освіти Джуринської сільської ради

Про зміну назви Фінансового управління Джуринської сільської ради та затвердження його положення

Про внесення змін до рішення №1048 38 сесії 8 скликання «Про бюджет Джуринської сільської територіальної громади на 2024 рік»

видатки

доходи

Про виплату одноразової матеріальної допомоги до пам’ятних дат у 2024 році

Про внесення змін до рішення 37 сесії Джуринської сільської ради 8 скликання від 12.12.2023 року № 1004 „Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2024 рік“

Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не переоформлені частки (паї), проектні дороги) (ПП «Золотий колос»)

Про надання в короткострокову оренду земельної ділянки на території Джуринської сільської ради (Ліпетов С.О.)

Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не переоформлені частки (паї), проектні дороги) (ФГ «Сергій С.В.»)

Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок під проектні дороги для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ФГ «Дарієвських»)

Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок (під проектні дороги та не переоформлені частки (паї)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ФГ «СмедТверстед»)

Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок (під проектні дороги та не переоформлені частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ФГ «Михайлівське-В»)

Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок (під проектні дороги та не переоформлені частки (паї)_для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ТОВ «Діброва»)

Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок (не переоформлені частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ТОВ «Агропромислова компанія ЛББ»)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( Хашко В.Г.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Войчишеній Я.М.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Полежаєвій Л.А.)