34 сесія 8 скликання

Рішення №939 "Про призначення на посаду директора КУ „Центр надання соціальних послуг“ Джуринської сільської ради "

Рішення №940 "Про надання допомоги на поховання військовослужбовця Письменного І.О."

Рішення №941 "Про надання допомоги на поховання військовослужбовця Василенка О.В."

Рішення №942 "Про надання матеріальної допомоги на поховання"

Рішення №943 "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення №948 "Про погодження місця розташування рекреаційного пункту у лісовому масиві Джуринського лісництва"

Рішення №949 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва!"

Рішення №950 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства (Палагнюк В. І.)"

Рішення №951 "Про надання дозволу на виготовленнятехнічних документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Войчишеній Я.М., Мельник Г.М)"

Рішення №954 "Про надання дозволу на виготовленняпроекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянкиз метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Рига Р.Т)"

Рішення №953 "Про надання в короткострокову оренду земельних ділянок (непереоформлених земельних часток ( паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Заява голови ФГ «АРМВІК АГРО» Мельнику В.О.)"

Рішення №957 "Про надання дозволу на виготовленняпроекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою передачі в оренду Петруку І.М."