Громадські слухання щодо перейменування вулиць

29 Січня, 2024 р., 13:45
З  метою впорядкування розгляду питань щодо перейменування вулиць у с.Джурин, керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку найменування або перейменування вулиць, провулків, присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого  майна, затвердженого рішенням 29 сесії 8 скликання Джуринської сільської ради № 797 від 22.02.2023 р.,   нами прийнято оголосити проведення громадські слухання щодо перейменування вулиць у селі Джурин.
22 Березня, 2023 р., 09:24
З  метою впорядкування розгляду питань щодо перейменування вулиць у с.Садківці, керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку найменування або перейменування вулиць, провулків, присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого  майна, затвердженого рішенням 29 сесії 8 скликання Джуринської сільської ради № 797 від 22.02.2023 р., розпорядженням сільського голови №20-ОД від 22.03.2023 р. прийнято оголосити проведення громадських слухань з питань, що виносяться на громадські слухання згідно з додатками 1 – 3 розпорядження, що додається. Усі пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, які виноситься на громадські слухання, від жителів відповідних вулиць в усній, письмовій та електронній формі просимо надсилати до відділу організаційно - правового забезпечення Джуринської сільської ради до 17:00 год. 24 квітня 2023 року  за наступною адресою: 23545, Вінницька обл, Жмеринський р-н, с. Джурин вул.Заводська, 2.  Електронна адреса: [email protected].
14 Березня, 2023 р., 13:24
З  метою впорядкування розгляду питань щодо перейменування вулиць у сДеребчин, с.Володимирка, с.Мала-Деребчинка та с.Семенівка, керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку найменування або перейменування вулиць, провулків, присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого  майна, затвердженого рішенням 29 сесії 8 скликання Джуринської сільської ради № 797 від 22.02.2023 р., розпорядженням сільського голови №18-ОД від 14.03.2023 р. прийнято оголосити проведення громадських слухань з питань, що виносяться на громадські слухання згідно з додатками 1 – 15 розпорядження, що додається. Усі пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадські слухання, від жителів відповідних вулиць в усній, письмовій та електронній формі просимо надсилати до відділу організаційно - правового забезпечення Джуринської сільської ради до 17:00 год. 17 квітня 2023 року  за наступною адресою: 23545, Вінницька обл, Жмеринський р-н, с. Джурин вул.Заводська, 2.  Електронна адреса: [email protected].