33 позачергова сесія 8 скликання

Рішення №934 "Про надання згоди на укладення договору про заміну сторони у зобов’язанні за договором на користування складовими Єдиної газотранспортної системи України (с.Голинчинці)"

Рішення №935 "Про надання згоди на укладення договору про заміну сторони в зобов’язанні за договором на користування складовими Єдиної газотранспортної системи України (с.Деребчин)"

Рішення №936 " Про надання згоди на укладення договору про заміну сторони в зобов’язанні за договором на користування складовими Єдиної газотранспортної системи України (с.Джурин)"

Рішення №938 "Про передачу спеціалізованих легкових автомобілів СКС RDS_ПС з Відділу праці, соціального захисту та охорони здоров’я на баланс Джуринської сільської ради"