16 Травня, 2024 р., 08:36
Ясенева смарагдова златка – надзвичайно небезпечний стовбуровий шкідник. Заселяє зазвичай ослаблені дерева, але при масовому розмноженні страждають і здорові дерева.
16 Травня, 2024 р., 08:34
Як повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України, протягом минулого місяця в Україні зафіксовано 12 випадків з підозрою на ботулізм, з них у 5 людей діагноз підтвердився, ще по 7 випадках очікуються результати досліджень.
13 Травня, 2024 р., 16:35
Фінансовий відділ Джуринської сільської ради повідомляє власників та користувачів земельних ділянок, що повідомлення – рішення про сплату земельного податку можна отримати у фінансовому відділі (Джуринська сільська рада, 2-й поверх).
10 Травня, 2024 р., 09:04
З настанням весняної погоди на Вінниччині та під час Поминальних днів різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Майже щодня реєструються випадки горіння сухої рослинності, чагарників, очерету тощо.
09 Травня, 2024 р., 14:20
Швидкі темпи нарощування міжнародних коопераційних зв’язків представляють серйозну загрозу щодо занесення і розповсюдження на території України однієї з небагатьох найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. Вплив на птахівництво призводить до суттєвих економічних збитків (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) як в розвинених країнах, так і у країнах, що розвиваються.
08 Травня, 2024 р., 10:55
На присадибних ділянках в повному обсязі проводяться активні роботи з вирощування городніх рослин. Частина цих робіт пов'язана із використанням засобів захисту рослин для боротьби із шкідниками, хворобами та бур'янами.
07 Травня, 2024 р., 09:47
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.
06 Травня, 2024 р., 11:20
Раді оголосити старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»
06 Травня, 2024 р., 08:45
Шановні громадяни!