27 Жовтня, 2021 р., 10:15
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
22 Жовтня, 2021 р., 09:19
Основні причини настання нещасних випадків в осінньо-зимовий період – організаційні, в яких переважає людський фактор. А саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів, особиста необережність. В осінньо-зимовий період збільшується кількість випадків  падіння працівників під час пересування пішки та настання дорожньо-транспортних пригод.
20 Жовтня, 2021 р., 09:44
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
08 Жовтня, 2021 р., 15:23
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
06 Жовтня, 2021 р., 13:25
5 жовтня  обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 роки. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел.
06 Жовтня, 2021 р., 13:07
З першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.
30 Вересня, 2021 р., 09:10
На виконання розпорядження сільського голови від 23.09.2021 р. №31, за результатами першого засідання робочої групи з питань розробки проекту Стратегії розвитку Джуринської  територіальної громади  до 2030  року, яке відбулося 24 вересня 2021 року сільська рада розпочала формування проекту Стратегії розвитку Джуринської  територіальної громади  до 2030  року.
29 Вересня, 2021 р., 09:36
У Джуринській громаді відбулося засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку громади до 2030 року. Участь у роботі взяла начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Марія Якименко та заступник начальника управління Володимир Шевчук.