ЛИПІВСЬКИЙ ПЕТРО ІВАНОВИЧ

Дата: 11.10.2023 14:20

Джуринська громада знову омивається сльозами. Війна нещадно забирає найкращих, молодих, сповнених сил та енергії хлопців та дівчат, цвіт нашої нації.

Із сумом у серці повідомляємо, що знову маємо страшну звістку про загибель нашого земляка - захисника, жителя с.Зведенівка Ліпівського Петра Івановича, 11.06.1992 року народження

Старший солдат Липівський Петро Іванович, старший стрілець-оператор 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7093 загинув 11.10.023 року, під час виконання обов'язків військової служби по відсічі збройної агресії російської федерації в зоні ведення бойових дій біля населеного пункту Макіївка Луганської області.

Джуринська сільська рада щиро співчуває родині, побратимам, друзям, односельчанам, усім хто знав ГЕРОЯ. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про Петра назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив та шанував...

Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

🙏Вічна пам'ять і вічна слава Українському захисникові!