АНТИМЕНЮК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 14.12.2023 15:45

Страшна, жорстока війна забрала життя Антименюка Руслана Васильовича 04.06.1987 року народження, жителя с.Хоменки

Солдат Антименюк Руслан Васильович, кулеметник 1 кулеметного відділення взводу вогневої підтримки 2 стрілецької роти військової частини А7085 загинув 14.12.2023 року в н.п.Підлиман Харківської області.

Життєва дорога його була короткою, але вона заслуговує найбільшої шани і поваги.

Руслан був добрим, порядним, завжди готовим прийти всім на допомогу. Він був справжньою людиною, справжнім чоловіком і загинув він так само як і жив, з гідністю, захищаючи Батьківщину.

Без люблячого сина залишилися батьки, без коханого чоловіка залишилася дружина, без батьківської опіки залишилися маленькі донечки, без славного Героя — Україна.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

Джуринська сільська рада висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам та всім, хто знав Руслана Васильовича. В цю гірку мить ми поділяємо ваше горе та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Низький уклін Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу.