ЗИГУН СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Дата: 30.08.2022 16:41

Народився в с.Гракове Чугуївського району Харківської області 14.08.1978р.

В 1996 році пішов на строкову службу.

Одружився. З сім’єю проживав в с.Зведенівка. Працював в сільському господарстві комбайнером.

З 2018 року брав участь у АТО на території Донецької та Луганської областей не один рік.

В перші дні повномасштабного вторгнення рашистів на територію нашої країни самостійно вирушив у свою в/ч 28 бригади, ставши на наш захист від російських ворогів.

02.09.2022 року був визнаний безвісти зниклим поблизу смт. Таврійське Херсонської області.

Сержант Зигун Сергій Віталійович, командир бойової машини - командир 1 механізованого відділення, 1 механізованого взводу, 3 механізованої роти, 1 механізованого батальйону військової частини А0666 загинув під час виконання бойового завдання 30.08.2022 року поблизу населеного пункту Таврійське, Херсонської області.

Похований в с. Зведенівка.