БУРКОВСЬКИЙ ІВАН ДМИТРОВИЧ

Дата: 06.11.2022 16:39

Народився 17.09.1994 в с.Зведенівка Шаргородського району. Проживав у м. Вінниця.

Після закінчення школи вступив до Вінницького транспортного коледжу.

У 2017 році брав участь в АТО. Після закінчення контракту поїхав працювати за кордон. Дізнавшись про повномасштабне вторгнення країни-агресора в Україну одразу повернувся на Батьківщину.

За покликом душі Ваня пішов добровольцем 1 березня в 95 десантно-штурмову бригаду. Отримавши на полі бою поранення потрапив в лікарню м. Дніпро та щоденно прагнув повернутися до своїх "пацанів" щоб якнайшвидше наблизити перемогу.

Старший солдат Бурковський Іван Дмитрович, старший сапер 2 інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення військової частини  А0281, свій останній бій прийняв поблизу населеного пункту Площанка Кремінського району Луганської області, де 04.11.2022 отримав важке поранення. Два дні мужньо боровшись за життя його молоде серце перестало битись. 06.11.2022р.

Похований в с. Зведенівка.