МУЛЯР ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ

Дата: 29.08.2022 16:38

Народився 15.12.1994 року, житель с. Хоменки.

Після закінчення школи навчався в Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва.

Одружився. Жив разом з сім’єю в с.Конищів Мурованокуриловецького району.

Працював на фірмі, яка займається будівельними роботами. Захоплювався автомобілями.

Під час повномасштабного вторгнення приєднався до лав ЗСУ щоб захищати рідну країну від окупантів.

Служив у 46 окремій десантно-штурмовій бригаді. Разом із підрозділом виконував бойові завдання на передовій.

Солдат Муляр Вадим Анатолійович, водій 3 аеромобільного взводу 12 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону військової частини А4350 загинув 29.08.2022 року під час виконання бойового завдання, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф, в результаті мінометного обстрілу в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області, в бою за нашу Батьківщину.

В Вадима залишилась дружина та маленька донька.

Похований в с. Хоменки.