Свято останнього дзвоника в Хоменківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 01.06.2021 14:10

Свято Останнього дзвоника у Хоменківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Джуринської сільської ради відбулося першого червня у Міжнародний день захисту дітей. Нетрадиційна форма  проведення, що необхідна під час адаптивного карантину, неабияк порадувала дітей. Квести, інтелектуальні, музичні та рухливі розваги,  проведені класними керівниками в класних кімнатах, замінили звичну всім лінійку.

Порадували учнів керівники СТОВ «Колос» цінними подарунками.  Підведено підсумки конкурсу-виставки творчих робіт на тему «Моє агро майбутнє», що відбулася 28.05.2021 року. Організатори були вражені якістю та розмаїттям виконаних робіт. 64 школярі з 1 по 10 класи прийняли участь. Кожна дитина не була обділена увагою та нагороджена грамотою від сільської старости Політанської Т.В. та подарунками від керівників сільськогосподарського підприємства Бабія М.М., Матвійчука С.Ю. Щира подяка цим людям від дітей та їх батьків, педагогічних працівників Хоменківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.