"Я на велосипеді - ні обмежень, ні кордонів"

Дата: 22.05.2021 15:51

22.05.2021 р. відбувся велосипедний захід "Я на велосипеді - ні обмежень, ні кордонів", присвячений відзначенню в області Дня Європи.

В заході взяли участь 27 учасників. Деякі з них приїхали навіть сім'ями. Колона стартувала о 11:00 та проїхала запланованим маршрутом у супроводі поліції. Найголовнішим завданням даного заходу було популяризувати велосипедний вид спорту в Джуринській громаді. По прибутті колони велопробігу всіх учасників було нагороджено грамотою за активну участь. Загалом, учасники залишились з позитивними емоціями, а організатори підшукують новий маршрут, щоб зібратись такою веселою компанією знову!

Фото без описуФото без опису