ЗАДОРОЖНИЙ ВАСИЛЬ АНАТОЛІЙОВИЧ

Дата: 27.02.2024 13:10

Війна, яку приніс в Україну «русскій мір», завдала неймовірну кількість втрат і страждань.

Чергова новина про втрату Героя сколихнула Джуринську громаду. Від рук ворога загинув житель с.Голинчинці Задорожний Василь Анатолійович 08.06.1997 року народження.

Старший солдат Задорожний Василь Анатолійович, навідник 5 розрахунку протитанкового взводу 2-го механізованого батальйону військової частини А4689, вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, загинув від поранень несумісних з життям, отриманих внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання 27.02.2024 року в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області.

Джуринська сільська рада висловлює щирі співчуття родині, побратимам, друзям, односельчанам, усім хто знав ГЕРОЯ. Ми поділяємо з вами гіркоту та біль непоправної втрати і низько схиляємо голови в скорботі за нашим захисником.

Вічна та світла пам'ять Герою