ЛЕВИЦЬКИЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 13.02.2024 09:29

Стежина з України до раю переповнена захисниками своєї Батьківщини😔

Небесні війська зустрічають ще одного бойового янгола Джуринської громади, жителя с.Калитинка Левицького Віктора Володимировича 26.06.1986 р.н.

Солдат Левицький Віктор Володимирович - водій 2 стрілецького відділення 3 стрілецької роти 411 окремого стрілецького батальйону, будучи вірним Військовій присязі на вірність Українському народу 13.02.2024 року, в районі населеного пункту Колодязі Донецької області при виконанні завдання щодо доставки особового складу до ПТС, для проведення ротації особового складу, загинув під час артилерійського обстрілу.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Джуринська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя. Сумуємо з приводу важкої непоправної втрати. Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким.

Вічна пам’ять та слава Герою!!!