ФРАНКО ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ

Дата: 21.01.2024 08:47

Світлими янголами в небеса відлітають найкращі – така вона, нинішня реальність страшної війни

Страшна звістка чорним крилом огорнула нашу громаду. Від рук окупанта обірвалось життя мужнього, відважного та хороброго військовослужбовця Франка Олександра Дмитровича 30.09.1994 р.н., жителя с.Хоменки.

Старший солдат Франко Олександр Дмитрович, розвідник-радіотелефоніст розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А2298 загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вербове Пологівського району Запоріжської області 21.01.2024 року.

Скільки доброго і світлого могло бути в Олександра попереду, але він віддав життя, боронячи Батьківщину. Наш Захисник навіки залишиться променем світла, який протистояв повномасштабній темряві.

Джуринська сільська рада висловлює щирі слова співчуття родині, побратимам та всім, хто знав Олександра. Жодні слова не опишуть ту біль, не повернуть рідну людину… У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України.

Царство небесне та вічна слава Герою!