ДЕБЧУК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 07.02.2024 08:53

Його життя обірвалось на злеті. Він мав плани на майбутнє, мрії... але їм не судилось збутись.

Нашу громаду сколихнула страшна звістка про загибель жителя с.Зведенівка Дебчука Віктора Володимировича 13.04 1971 р.н.

Солдат Дебчук Віктор Володимирович - механік-водій відділення землерийних машин інженерно-саперного взводу 2 механізованого батальйону частини А4712 під час виконання бойового завдання, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 07.02.2024 року біля населеного пункту Роботине Пологівського району Запоріжської області.

Він із честю виконав обов’язок, захищаючи свою Батьківщину і до останнього залишаючись вірним їй. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть.

Джуринська сільська рада висловлює щирі слова співчуття сім’ї Героя. Поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Віктора Володимировича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам’ять Герою України!