День працівника соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 15:45

Офіційно День соціального працівника з'явився в Україні понад 20 років тому. Свято було встановлено "на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики" указом № 374/99 президента Леоніда Кучми від 13 квітня 1999 року.

У цього свята немає фіксованої дати - щороку його відзначають у першу неділю листопада. У 2023 році День працівника соціальної сфери випадає на 5 листопада.

Вітаю всіх тих, хто обрав сенсом свого життя роботу, пов'язану з безпосередньою допомогою людям. Нехай ваша праця завжди буде винагороджена таким самим добром, яке ви даруєте всім, хто його потребує. Бажаю вам щастя і гармонії, чуйності і терпіння, безмежного розуміння і щирої любові. З Днем соціального працівника!