Змагання з туризму серед працівників освіти Жмеринського району.

Дата: 29.09.2023 10:41

З 29.09.2023 року по 01.10.2023 року в смт. Ворохта, Івано-Франківської області відбулись змагання з туризму серед працівників освіти Жмеринського району.
Джуринську територіальну громаду представляли:
✔️Сергій Лисак - директор Джуринського ліцею (капітан команди);
✔️Валерія Снігур -сестра медична Деребчинського ЗДО;
✔️Владислав Коваль - вчитель фізичної культури Хоменківського ліцею;
✔️Ariana Krochak - помічник вихователя Деребчинського ЗДО;
✔️Олексій Кутнік - вчитель фізичної культури Зведенівського ліцею та
✔️Наталя Рудик - вчитель історії Деребчинського ліцею.
Перший етап - сходження на Говерлу було виконано. Далі, згідно програми, відбулись змагання з елементів вело туризму, встановлення намету, туристично-краєзнавчий брейн-ринг, змагання з КТМ(навісна переправа, паралельні мотузки та ін.), орієнтування, розведення вогню, конкурс кошеварів, змагання з в'язання туристичних вузлів, знання медицини, конкурс туристичної самодіяльності, конкурс туристичних газет.
Команда Джуринської громади вперше брала участь в таких змаганнях і виглядала в ролі аматорів, переймали досвід, вчились усього, тому не спромоглись на гарний результат, не змогли скласти гідну конкуренцію командам, які оснащені усім необхідним обладнанням та інвентарем, мають величезний досвід , але отримали масу позитивних емоцій та задоволення.
Особлива подяка за фінансову  підтримку команди нашій профспілці в особі Григорія Мельника та всім, хто причетний до відрядження учасників змагань!
Намагатимемось наступного року показати гідний результат.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
СЛАВА ЗСУ!!!