Відкриття ІІІ Гімназіади школярів Жмеринського району

Дата: 14.10.2023 10:00

Фото без опису14 жовтня 2023 року в ліцеї N6 м.Жмеринка відбулось урочисте відкриття ІІІ Гімназіади школярів Жмеринського району, де згідно Положення було проведено фінальні змагання з настільного тенісу, шахів та стрільби з пневматичної зброї серед учнів закладів загальної середньої освіти Жмеринського району. Участь прийняли команди юнаків да дівчат з восьми територіальних громад Жмеринщини.
Ось результати наших спортсменів:
   шахи - 5 загальнокомандне місце
(Француз Валерія, Мазурик Валерія, Паламаренко Олександр, Олійник Андрій);
   стрільба пневматична - 8 загальнокомандне місце (Горохолінська Яна, Француз Марія,
Боднар Іван, Карабан Назар);
   настільний теніс - ПЕРШЕ загальнокомандне місце (Мельничук Дарина, Рекуляк Ніка, Вергелес Богдан, Шмигленко Богдан).
Дякуємо шахістам і стрільцям за волю до перемоги, а наших тенісистів вітаємо з підтвердженням найсильніших (3 рік поспіль) і бажаємо їм удачі в Обласних змаганнях!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!