ПИСЬМЕННИЙ ІВАН ОЛЕКСІЙОВИЧ

Дата: 29.08.2023 14:17

Звістка про смерть українських Захисників завжди є важкою і болісною…

Страшна новина прийшла знову в нашу громаду😭

29.08.2023 року, під час виконання службових обов'язків в районі Миколаївської області загинув Письменний Іван Олексійович 27.09.1999 року народження, житель с.Калитинка.

Матрос Письменний Іван Олексійович кухар їдальні взводу матеріального забезпечення військової частини А4635, мужній воїн, захисник, він віддав найцінніше - своє молоде життя😔

Не так ми хотіли зустрічати переможців. Не так ми бажали провести їх до рідних, до сім'ї, до домівки. Не ті слова хотіли вимовляти і не тих пісень співати, та зловісна війна вибрала ціль.

Джуринська сільська рада висловлює глибокі та щирі співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким, друзям та побратимам. Сумуємо разом з вами та розділяємо біль втрати, схиляємо голову в глибокій скорботі.Вічна і незгасима слава Герою, який поклав своє життя, захищаючи Батьківщину від російських окупантів. Пам’ять про Захисника буде жити вічно, адже Герої не вмирають!