СЛОБОДЯНЮК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 15.06.2023 10:25

І знову втрати…🕯

Війна забирає найкращих. Земля здригається від вибухів на полі бою, а наші серця вкотре стискаються болем від звістки про втрати земляків😔

Із сумом у серці повідомляємо, що знову маємо страшну звістку про загибель ще одного захисника нашої громади Слободянюка Віктора Васильовича 14.10.1975р.н, жителя села Калитинка.

Слободянюк Віктор Васильович, водій автомобільного відділення підвозу боєприпасів взводу матеріального забезпечення військової частини А4635, загинув 09.06.2023 року в районі населеного пункту Ясна Поляна Донецької області, після бойового зіткнення з силами противника, мужньо виконуючи свій військовий обов'язок, за нашу з вами свободу та незалежність.

Віктор Васильович був справжнім патріотом своєї рідної землі.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

🙏Вічна пам'ять і вічна слава Герою України!🇺🇦