ГУЦОЛ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Дата: 07.08.2022 16:33

Народився  28.10.1987 року в с. Бабчинці Чернівецького району. Навчався в Бабчинецькій середній школі І-ІІІ ступенів.

Після закінчення школи пішов навчатися в Мазурівський професійний аграрний ліцей, де здобув професію тракториста-водія.

В 2007 році був призваний на строкову службу. Після служби працював в м.Жмеринка, м.Київ, а останні три роки працював в Чехії. Проживав з дружиною та донечками в с. Джурин.

Під час повномасштабного вторгнення ворога на територію нашої Держави 03.08.2022 року пішов захищати територію України.

Солдат Гуцол Володимир Іванович, водій управління 2 мотопіхотної роти військової частини А2962 загинув 07.08.2022 року під час виконання бойових завдань внаслідок артилерійського обстрілу та штурму бойових позицій зі сторони противника, під час виконання завдань здійснених заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф в с. Піски Донецької області. Залишилась дружина і 2 донечки.

Похований в с. Джурин.