СУРГУЧОВ РУСТАМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 09.07.2022 16:30

Народився 18.11.1978 року в м.Грозний Чечено-Інгурської області.

В село Хоменки приїхали з сім’єю коли Рустам був у 4 класі. Закінчивши 9 клас пішов вчитися в с.Мазурівка, продовжив навчання в місті Тульчин. Закінчив школу програмістів.

У 1998 по 2000 рік був солдатом в лавах Української армії. З 2015 по 2016 рік приймав участь в АТО.

З початком повномасштабного вторгнення росії Рустам відразу пішов у військкомат. 8 березня  пройшовши навчання їх разом із побратимами відправили в Авдіївку.

Солдат Сургучов Рустам Олександрович, номер обслуги мінометного розрахунку мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону військової частини А4007 загинув 09.07.2022 року під час виконання службових обов'язків внаслідок зіткнення з важким вантажним транспортним засобом в с. Гродівка Донецької області.

Похований в с. Хоменки.