Пам'ятка протимінна безпека

Дата: 13.05.2022 13:17

Фото без описуЩ О   Р О Б И Т И  ?

Основна причина нещасних випадків від вибуху міни або інших вибухонебезпечних пристроїв – це грубе порушення елементарних правил безпеки

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ 6 ОБОВ’ЯЗКОВИХ ПРАВИЛ:

НІКОЛИ

Не панікуйте в небезпечній ситуації.

НІКОЛИ

Не ігноруйте та не прибирайте попереджувальні знаки. Цим ви наражаєте на небезпеку себе й інших людей.

НІКОЛИ

Не підбирайте, не збирайте й не торкайтеся мін та інших підозрілих предметів. Це може коштувати вам життя.

НІКОЛИ

Не намагайтесь розібрати або знешкодити знайдений предмет, вилучити з нього вибухівку або підривник.

НІКОЛИ

Не підпалюйте підозрілі предмети, не намагайтесь залити рідиною або засипати ґрунтом, накривати чимось або впливати на предмет звуком, світлом чи теплом.

НІКОЛИ

Не виконуйте жодні роботи поблизу підозрілого предмета, особливо ті, що можуть спричинити навіть незначне коливання ґрунту.

Департамент цивільного захисту облвійськадміністрації спільно

з Навчально-методичним центром цивільного захисту

та безпеки життєдіяльності Вінницької області