Запрошуємо усіх свідомих громадян до участі у щорічна акція "За чисте довкіля" яка відбудеться в період з 15 березня 2024 року по 15 квітня 2024 року

Дата: 12.03.2024 10:02

Шановні мешканці Джуринської громади, керівники підприємств, установ та організацій !

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів Джуринської громади

Запрошуємо та закликаємо усіх небайдужих громадян згуртуватися та спільно в період з 15 березня по 15 квітня 2024 року

• очистити прилеглі території до приміщень, домогосподарств;
  • привести території, прилеглі до адміністративних будівель, прибудинкові території, кладовища в належний естетичний та санітарний стан;
  • ліквідувати чагарникові порослі;
  • ліквідувати стихійні смітники та не допускати факти несанкціонованого розміщення відходів;
  • сільськогосподарським підприємствам здійснювати заходи щодо очищення від сміття придорожніх лісосмуг, узбіччя доріг вздовж орендованих земельних ділянок.

Благоустрій – це не разова акція, це щодення робота, і в першу чергу робота над собою, своєю свідомістю, зробивши невелике зусилля – не смітити.

Просто прибирати своє зрубане гілля біля подвіря, сміття не викидати де заманеться, створюючи стихійні смітники. Відпочиваючи на природі прибирати за собою. Ці прості правила підсилу кожному. Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про своє село, про чистоту й порядок в них, адже благоустрій нашої громади – спільна справа усіх її мешканців.

У разі порушення громадянами Правил у сфері благоустрою населених пунктів, передбачається адміністративна відповідальність в розмірах відповідно до КУпАП.