САЙЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 22.03.2023 15:53

Жили надією, але сьогодні вона згасла😔

Ми втратили ще одного вірного оборонця рідного краю. Йдуть у засвіти найкращі.

На жаль, до Джуринської громади знову надійшла трагічна звістка про загибель Героя України Сайчука Олександра Васильовича, жителя с.Джурин 13.06.1970 р.н.

Молодший сержант Сайчук Олександр Васильович командир 4 зенітного артилерійського відділення зенітного артилерійського взводу військової частини А 4279 з 22.03.2023 вважався зниклим безвісти, неподалік с.Романівка Бахмутського р-н, Донецької області. Був ідентифікований і вважається загиблим з 22.03.2023р.

Рідні, друзі та усі, хто знав захисника згадуватимуть його як товариську, надійну та щиру людину. Для побратимів він був тим, хто не залишить у біді, надійною та братською опорою.

Джуринська громада глибоко сумує із приводу загибелі Олександра. Ми співчуваємо рідним, близьким та усім, хто знав Олександра Васильовича і розділяємо невимовний біль з рідними, хоча рани у їх серцях, на жаль, не загоються, навіть з плином часу.

Вічна пам'ять!