Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Дата: 27.09.2023 11:21

Указом Президента України від 11 травня 2023 року N272, матері полеглого воїна с. Голинчинці Муляра Павла вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
    Солдат Муляр Павло Олександрович загинув під час ведення бойових дій  внаслідок мінометного обстрілу з боку противника 26.12.2022 року в районі н.п.Курдюмівка Донецької області.
Павло був стрільцем-снайпером 2 аеромобільного взводу 9 аеромобільної роти 3 аеромобільного батальйону. Він був вірним військовій присязі, мав багато мрій, та страшна війна забрала найцінніше - молоде життя.
Це втрата не лише для родини Павла, а й для всієї України, для всієї нашої громади, для села Голинчинці.
 Павло був життєрадісним, позитивним хлопцем, якого знав кожен житель. Ніякі нагороди не замінять матері сина, ніякі слова не загоять душевну рану. Ми повинні пам'ятати, адже поки ми пам'єтаємо Павло буде з нами в наших душах.
Вічна слава та пам’ять Герою!