ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З БЛАГОВІЩЕННЯМ!

Дата: 07.04.2023 10:01

Шановні жителі Джуринської  територіальної громади!

Вітаю Вас з величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Це дуже важливе свято, яке відзначається щороку в сьомий день квітня. Сьогодні християни радіють , адже подія, що пов’язана з датою свята, є справжнім дивом. В його основі — повідомлення ангела Гавриїла Діві Марії «благої вісті» про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського. Благовіщення називають святом весни і загального благоденства в природі. Бажаю кожній родині миру, добробуту, міцного здоров’я, віри та любові. Нехай всі ваші сподівання обов’язково справджуються та вас ніколи не полишає бажання робити добрі справи, допомагати тим, хто цього потребує. Добрих звісток вам, шановні земляки, чистих помислів, світлої віри, взаємоповаги. Нехай всі біди обходять ваші домівки стороною та життя дарує якомога більше приємних подій. Нехай Пресвята Богородиця візьме всіх нас під свій покров! Нехай збуваються всі ваші мрії і сподівання!

Нехай всі хто пішов захищати нашу рідну неньку Україну повернуться живими! Людські серця нехай наповнюються добром, любов’ю і щирістю щоб дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд.

Нехай збуваються Ваші добрі мрії і сподівання!

Мирного та світлого  неба нам всім, Божого  благословіння!

З повагою,   голова  Джуринської сільської ради        Галина ПОПСУЙ!