До уваги суб’єктів господарювання та власників приватних будинковолодінь !

Дата: 31.03.2023 14:14

Типовими правилами благоустрою території населеного пункту, затвердженими Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 27.11.2017 р. № 310,  визначено межі утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій та житлової забудови. Джуринська сільська рада нагадує на необхідності дотримання усіма суб’єктами господарювання та власниками приватних будинковолодінь вимог законодавства України з питань благоустрою населених пунктів та наголошує на відповідальності за неналежне утримання власних та закріплених територій. Зокрема, статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено, що  порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тож...

закликаємо до сумлінного виконання вимог законодавства та утримання власних та закріплених територій в належному санітарному стані