ПАЛАГНЮК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

Дата: 28.04.2022 16:27

Народився 25.07.1990 року в с. Покутино. Закінчив Покутинську СЗШ І-ІІІ ступенів.

Продовжив навчання у вузах та отримав 2 вищі освіти. Він закінчив УДПУ ім. П.Тичини та Одеську Академію сухопутніх військ.

Олександр Михайлович був призваний на військову службу 30.09.2013 року. Проходив службу у місті Житомир в 95 десантно-штурмовій бригаді. В липні 2014 року одружився, виховував донечку.

З перших днів російсько-української війни (з 2014 року) оберігав рубежі нашої Батьківщини від окупантів. Брав активну участь у бойових діях в найгарячіших точках нашої країни: Шахта Бутівка, Іловайськ, Савур-Могила, Донецький аеропорт, Харківська, Донецька та Луганська області.

Старший лейтенант, заступник командира роти, інструктор з повітрянодесантної підготовки роти    вогневої підтримки військової частини А1910, Палагнюк Олександр Михайлович загинув 28 квітня 2022 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курульки Барвінківського району Харківської області,  внаслідок влучання танкового снаряду в бронеавтомобіль "КОЗАК".

Похований в с. Покутино.