ТОП-5 електронних додатків, які можуть бути корисними для дітей та їхніх батьків

Дата: 02.03.2023 14:27

Фото без описуРозповідаємо про п’ять онлайн-застосунків, які допоможуть батькам та їхнім дітям якісно навчатися, розважатися й дізнаватися нове в умовах війни.

Всеукраїнська школа онлайн

• На платформі зібрані відеоуроки для 5-11 класів згідно з чинними освітніми програмами.
  • Ігровий чат-бот для підлітків «#ПраваРулять»

Чат-бот створений, щоб навчити підлітків обстоювати свої права та як діяти у тій чи іншій життєвій ситуації.

• ЮНІСЕФ: спільнота для батьків

На каналі зібрана інформація для батьків дітей віком до 10 років. Зокрема, там можна дізнатися про мінну безпеку, збалансований раціон і в які ігри можна грати у темряві.

• Дитяча онлайн-бібліотека «Читанка»

Безоплатний ресурс, на якому можна знайти безліч дитячих книжок та обрати улюблену.

• «Підтримай дитину»

Телеграм-канал для батьків, у якому зібрано різні активності для дітей: руханки, онлайн-казки, ідеї для дозвілля.

Мінреінтеграції