Важлива інформація для бжолярів!

Дата: 02.03.2023 09:46

Фото без описуДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ  ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

повідомляє про те, що Міністерством аграрної політики та продовольства України  ініційовано проведення форуму у форматі zoom-конференції, який відбудеться 02 березня 2023 року  о 14.00 год., на тему «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин».

Просимо залучити до участі в заході відповідального з питань агропромислового розвитку, пасічників та аграріїв  шляхом  їх реєстрації у формі за посиланням: https://forms.gle/MMEky1r3qCs4jNc1A, після заповнення якої буде надіслано посилання на пряму трансляцію на YouTube-каналі для перегляду.

За вищезазначеним посиланням під час реєстрації можна буде поставити запитання, відповідь на яке буде надано в ефірі.