Надто дорогою ціною український народ платить за мир

Дата: 31.08.2022 14:00

МАР'ЯНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ     18.11.1976р. - 25.08.2022 р.?

Надто дорогою ціною український народ платить за мир, за право жити у вільній демократичній країні...

Лави небесного війська поповнились ще одним мужнім та відважним Сином України. Ним став – МАР'ЯНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ, 18.11.1976 року народження, житель с.Калитинка Джуринської громади.

ІГОР ПЕТРОВИЧ був вірний військовій присязі, в бою за нашу Батьківщину, загинув виявивши стійкість і мужність біля населеного пункту Піски Донецької області, при виконанні бойового завдання в зоні проведення операції Об'єднаних сил.

Джуринська громада щиро співчуває родині, побратимам, друзям, односельчанам, усім хто знав ІГОРА ПЕТРОВИЧА. Ми поділяємо з вами гіркоту та біль непоправної втрати і низько схиляємо голови в скорботі за нашим захисником.

Вічна пам’ять та Царство Небесне Герою України!