Засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобіганню домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 24.11.2021 10:00

24.11.2021 року, в приміщенні Джуринської сільської ради, відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Учасниками ради був розроблений та затверджений план заходів із проведення Всеукраїнської акції: «16 днів проти насильства» у Джуринській територіальній громаді.

Плану заходів з підготовки

та проведення щорічної Всеукраїнської акції

«16 днів проти насильства» у Джуринській

територіальній громаді у 2021 році»