Заклади освіти Джуринської громади долучились до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 27.09.2021 09:14

26 вересня 2021 року заклади освіти Джуринської громади долучились до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».  Попередньо, адміністраціями закладів освіти було визначено локації для прибирання.  Усі учасники прибирання були забезпечені засобами індивідуального захисту , рукавичками та пакетами для сміття.
Усе зібране сміття було зібране та донесене до сміттєвих баків.
Приємно було бачити, що самими активними учасниками прибирання були діти шкільного віку, які дуже старанно здійснювали прибирання.

Заходи до Всесвітнього дня прибирання в Україні організовано представниками Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України.

Міжнародна акція до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку одночасно у 180 країнах світу та об’єднує понад 50 млн учасників.

#побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday